Дивлюсь я нa небо... (procol_harum) wrote,
Дивлюсь я нa небо...
procol_harum

Яка прекрасна в нас країна

Originally posted by kotyhoroshko at Яка прекрасна в нас країна
От читаєш новини, і відчуваєш, що позоріще, яке зазнала Україна під час візиту Януковця до Німеччини, і те, що команда цього нашого Ялинковича-Януковоща робить щодня з країною – стає вже такою буденщиною.

Пам‘ятаєте скандал з Андрюшою Ющенком і його автомобілем?
Всі газети-телебачення про це гуділи кілька тижнів. І це було правильно. А от синуша нашого прем‘єра, мого любого МіколЯнича Дапашліви – їздить на мерсі, номера якого навіть не значаться в базі даних ДАЇ. А ще він разом з папаньою займаються распілом того, що вдалось потягнути з податкової в часи очолювання її МіколЯничем, ну і схоже процес «потягування» продовжиься, але в більших мастшабах під час його премйерствування.
Общім, синочок з папай заробляють собі на хліб з маслом як можуть
.

Поки всі говорять про необхідність енергетичної незалежності України від Росії. Наша нова влада робить все можливе для того, аби ми продовжили свою залежність від нашого східного сусіди в атомній енергетиці.

Наше сонечко Рінат Ліанідич – людина зі статками в розмірі $20 млрд. –
виявляється потребує фінансової допомоги. І як і всі інші депутати, взяв матеріальну допомогу, йдучи у відпустку
.
І справа не лише в розмірі його доходів. Чувак з осені 2007 року не був жодного разу в парламенті.

В Києві посад виявилось занадто багато для данєцкіх, то ж в них почали закінчуватись свої люди – беруть в оборот навіть своїх пенсіонерів. Наприклад 36-річного керівника Лукйанівського СІЗО звільнили, а натомість призначили замість нього данєцкого пенсіонера.

У відповідності з Європейською хартією мов національних меншин, в Запоріжжі борються за збереження рідкісної і вимираючої мови. Носіїв якої майже не залишилось.

Ось так виглядає новий голова НБУ (не де-юре, а де-факто):

Кросавчік. Як не важко здогадатись – з Донбаса.
Чувачок навіть в приміщенні НБУ ходить з охороною
.

Ну і напослєдок, так сказать, щоб прикрити тему дня – читаємо інтервйу з нашим ненаглядним міністром внутрішніх справ. Це MUST READ. Чуваки реально відчувають, що ніхто ніколи їх звідси не виживе. Але ж вічної влади не буває.
p.s. це новини, які побачив за один день. при цьому ще купу цікавих не вставив - ліньки писати

P.S. Интересно, какая у этого чувачка жiнка? Ведь у него она должна быть.
Tags: генетическая катастрофа, украина, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Из прошлого. Обувь, гвоздики

  Не всё же писать про Новый мировой порядок. Вот почему-то вспомнилось, что раньше подошву и каблук крепили маленькими гвоздиками. Называлось это…

 • Глобальная доктрина ограничения. Цитата

  Некоторые люди с большим трудом, как слепцы ощупью, пытаюсь определить происходящий захват мира глобалистами, установление Нового мирового порядка.…

 • У них заготовлена новая пандемия

  Большинство людей - со слабыми мозгами, у них отсутствует интуитивное мышление, они не способны сообразить, что в ситуации с ковидом что-то не то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 1 comment